Nişan Davetiyesi

nişan-davetiyesi-123029

Beğeneceğiniz modelin ürün bilgilerini mail adresimize ulaştırdığınız da örnek çalışmanız yapılarak mailinize gönderilecektir. Nişan Davetiyesi Modelleri konusunda ekonomik ve lüks modelleri bulunduran sitemizden bütçenize ve zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Seçimlerinizi kolaylaştırmak adına servisimiz genel kataloglar arasından seçimler yapmıştır. Ekonomik Nişan Davetiyesi : Davetiye Modellerimiz hem ekonomik oluşuyla hemde estetik oluşuyla ziyaretçilerimiz için kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle 2011 yılında ekonomik modeller kategorisinde beğeni kazanan Sedef Markasının Ebru kataloğu çok rağbet gören kataloglar arasında yer almaktadır. Nişan davetiyelerinde en önemli noktalardan biriside davetiyenin hem ekonomik oluşu hemde görkemli oluşu konusudur Zira ne kadar görkemli olursa olsun fiyatı uygun olmayan yüksek rakamlı davetiyeler az tercih edilmektedir. Modellerin her sene yenileniyor olması servisimize özel bir durum olup her yıl yeni modeller sitemize eklenmektedir. Bu arada aradığınız şey burada:)) 48728646

Davetiye sektöründe yıllardır faaliyet göstermekte olan firmamız Nişan , düğün , nikah ve sünnet kategorilerinde ürünler sergilemektedir. 2012 yılında yeni ürün katalogları ile güncellenmiş olan sitemizde tüm aradıklarınızı bulabilecek ve ayrıntılı olarak inceleme fırsatı bulabileceksiniz. Tüm Türkiye’de ucuz yani ekonomik davetiyeler sitemizde bulunmakta olup siparişleriniz 3 iş günü içinde teslim edilmektedir. İstanbul’da ucuz , ekonomik ürünler arayanlar için özellikle adrese teslim hizmetleriyle ön plana çıkan firmamızda nişan öncesi hazırlıklarınız daki önemli rolümüz devam etmektedir.
Özel Nişan Davetiyesi Modeli Kategorisinde bu sene çok farklı modeller ile hizmet vermekte olan firmamızda kampanyalı satışlar mevcuttur .. Sürekli farklı modeller için indirimle uygulanan sitemizi takip edenler indirim fırsatlarından faydalanıyorlar. Farklı ya da ilginç nişan davetiyesi arayışlarınız için de yine sitemizdeki ürünler arasından tercihinizi yapabilir ve sipariş formu doldurarak tarafınıza bir örnek çalışma talep edebilirsiniz.
Nasıl Ödeyeceğim :
Sipariş ettiğiniz ürünün ödemesini Anadolu genelinde banka havalesi yada postane kanalı ile gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Fakat firmamıza gelme imkanı olan müşterilerimiz davetiyelerini bizden teslim alırken ücretini ödeyebiliyorlar. Ayrıca Avrupa yakası için 400 TL ve üzeri siparişlerinizi adresinize ulaştırmaktayız.

Related Posts:

erdem-davetiye-50537-2

Erdem Davetiye 50537 Modeli

Kendisini Özel Hissedenlere… Bir Erdem Davetiye Klasiği , tasarımı kağıt...

Ela-davetiye-30356-1

Ekonomik Davetiye

Ekonomik Davetiye  grubu içerisinde Türkiye’de en çok ilgi gören kataloglar...

Ela-davetiye-30332-5

Neden Biz Çünkü DAVETİYE SERVİSİYİZ

Türkiye’nin Davetiye Devinden Tüm Semtlere Hizmet Üstelik Kapıda Ödeme Kolaylığı...